PODKARPACKA IZBA GOSPODARCZA

OGŁASZA II  NABÓR KANDYDATÓW DO PROJEKTU "MŁODY PRZEDSIĘBIORCA"

prowadzony w dniach: 23.11.2021 - 10.12.2021.

 

Projekt skierowany jest do osób biernych zawodowo:

  • w wieku 18-29 lat,
  • mieszkających lub uczących się na terenie województwa podkarpackiego,
  • które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020 r.

 

W ramach projektu oferujemy:

  • Wsparcie szkoleniowe przed rozpoczęciem działalności gospodarczej.
  • Wsparcie eksperta dotacyjnego.
  • Wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej - 23 050,00 PLN.
  • Wsparcie pomostowe - wsparcie finansowe udzielane w okresie 6 miesięcy od założenia działalności (6 mies. x max. do kwoty 2.600,00 PLN).

 

Do udziału w projekcie w szczególności zapraszamy: osoby z niepełnosprawnościami, kobiety oraz osoby zamieszkujące miasta średnie lub miasta tracące funkcje społeczno-gospodarcze w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Na terenie województwa podkarpackiego do miast spełniających powyższą definicje należą: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

 

BIURO PROJEKTU:

Podkarpacka Izba Gospodarcza

ul. Pużaka 37

38-400 Krosno

tel. 693 877 870

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na: pigkrosno.pl (zakładka: MŁODY PRZEDSIĘBIORCA)

 

Witamy serdecznie w Nowym Roku i składamy serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, a przede wszystkim dużo dużo zdrowia!

U nas w ostatnim czasie trochę się zmieniło, jednak pomimo obecnej sytuacji i epidemii wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!

Pralnia wodna jest dla Państwa ciągle czynna i świadczy usługi z zakresu prania i maglowania pościeli, ręczników, obrusów – zapraszamy do odwiedzin, gwarantujemy że przyniesiony do nas asortyment wyjdzie czysty, świeży i pachnący.

Rękodzieło – stale tworzy nowe przedmioty, ostatnio były to skrzaty, wianki, stroiki – a teraz prężnie działa w przygotowaniu do Dnia Babci i Dziadka – efekty tej pracy można oglądnąć w Cukierni w Polance (ul. Popiełuszki 81/3) oraz w siedzibie ZAZ – ul. Armii Krajowej 3.

Cukiernia „na polance” otwarta od poniedziałku do soboty realizuje Państwa zamówienia, a także w stałej ofercie posiada ciasta, ciasteczka i inne słodkości oraz opłatki na tort i figurki cukrowe. W związku z obecną sytuacją zamówienia realizowane są wyłącznie na wynos.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i wsparcia naszej działalności.