Witamy serdecznie w Nowym Roku i składamy serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, a przede wszystkim dużo dużo zdrowia!

U nas w ostatnim czasie trochę się zmieniło, jednak pomimo obecnej sytuacji i epidemii wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!

Pralnia wodna jest dla Państwa ciągle czynna i świadczy usługi z zakresu prania i maglowania pościeli, ręczników, obrusów – zapraszamy do odwiedzin, gwarantujemy że przyniesiony do nas asortyment wyjdzie czysty, świeży i pachnący.

Rękodzieło – stale tworzy nowe przedmioty, ostatnio były to skrzaty, wianki, stroiki – a teraz prężnie działa w przygotowaniu do Dnia Babci i Dziadka – efekty tej pracy można oglądnąć w Cukierni w Polance (ul. Popiełuszki 81/3) oraz w siedzibie ZAZ – ul. Armii Krajowej 3.

Cukiernia „na polance” otwarta od poniedziałku do soboty realizuje Państwa zamówienia, a także w stałej ofercie posiada ciasta, ciasteczka i inne słodkości oraz opłatki na tort i figurki cukrowe. W związku z obecną sytuacją zamówienia realizowane są wyłącznie na wynos.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i wsparcia naszej działalności.