W sklepie ,,Artystyczna Przystań" produkowane są prezenty na każdą okazję. To u nas można nabyć wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Nasi pracownicy czuwają nad tym, aby rzeczy które trafiają w Państwa ręce były wykonane z najwyższą starannością i dokładnością :)

Dnia 19.12.2018r odbyło się Spotkanie Wigilijne w ZAZ nr 1. Spotkanie było bardzo udane i smaczne :) mieliśmy możliwość spróbowania potraw wigilijnych, śpiewania kolęd a co najważniejsze złożenia sobie nawzajem życzeń.

W ramach rehabilitacji społecznej 10 października nastąpiło wspólne wyjście z Panią Teresą na kawę i ciasto do cukierni. Pani Teresa osiągnęła wymaganą ilość punktów w indywidualnym projekcie w którym brała udział w ZAZ nr 1.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

W poniedziałek 08.10.2018 r nastąpiło uroczyste otwarcie przez Zarząd PSONI sklepu z rękodziełem "Artystyczna Przystań".

Sklep mieści się w Galerii Handlowej Full Market w Krośnie.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w każdą sobotę od 10:00 do 14:00.

W ramach rehabilitacji pracownicy zatrudnieni w ZAZ wraz z fizjoterapeutą wybrali się na basen. Ruch w wodzie jest bardzo korzystny ponieważ poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, wzmacnia mięśnie, a także modeluje sylwetkę. Pracownicy byli bardzo zadowoleni ze wspólnego wyjścia i z pewnością jeszcze to powtórzą!

Początkiem kwietnia zostali wybrani kolejni pracownicy, którzy swoją postawą zasłużyli na tytuł Pracownika Miesiąca. Dzięki swojej determinacji tytuł otrzymali: Pani Monika Wójcik oraz Pani Katarzyna Borowicz z działu usług pralniczych, a także Pan Mariusz Kuzianik i Pan Stanisław Rachwał z działu porządkowo - gospodarczego. W ramach nagrody pracownicy wybrali się na pizzę do restauracji Galeon.

Serdecznie gratulujemy wygranym!