Głównym zadaniem ZAKŁADU AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ NR 1 w KROŚNIE jest aktywizacja przez pracę, dzięki czemu osoby niepełnosprawne osiągają większą samodzielność i nabywają kompetencji społecznych. Pracownicy, którzy osiągną odpowiedni poziom umiejętności zawodowych, dzięki wsparciu ZAZ będą mieli szansę na uzyskanie zatrudnienia na otwartym rynku pracy zgodnie z ich preferencjami i predyspozycjami. Doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności praktyczne pracownicy zyskują dzięki w pracy w dziale konfekcjonowania, w dziale pralniczym, w dziale porządkowo-gospodarczym, przy produkcji rękodzieła oraz w cukierni. Nas pracownicy jednocześnie są objęci kompleksową rehabilitacją społeczną, zawodową i ruchową. Zajęcia mają na celu usprawnianie i pokonywanie barier w różnych sferach życia, które wzajemnie się uzupełniają. W ujęciu całościowym wzrasta ogólna jakość funkcjonowania. Zadaniem ZAZ jest przede wszystkim aktywizacja przez pracę, dzięki czemu osoby niepełnosprawne osiągają większą samodzielność i nabywają kompetencji społecznych. Pracownicy, którzy osiągną odpowiedni poziom umiejętności zawodowych, dzięki wsparciu ZAZ będą mieli szansę na uzyskanie zatrudnienia na otwartym rynku pracy zgodnie z ich preferencjami i predyspozycjami.

 

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Cukiernia

Osoby z niepełnosprawnością w niej zatrudnione pod okiem instruktora nauki zawodu wykonują ciasta i ciasteczka, babeczki, torty okolicznościowe oraz inne pyszne słodkości.

W cukierni można nabyć także rękodzieło produkowane przez osoby zatrudnione w ZAZ nr 1, a także opłatki na torty oraz figurki cukrowe.

 

CUKIERNIA "NA POLANCE"

38-400 Krosno, ul. Popiełuszki 81/3

Kontakt telefoniczny
508 151 458

 

Dowiedz się więcej


 

Konfekcjonowanie

Produkowane przez nas podpałki ekologiczne K-Lumet są od podstaw wykonywane przez pracowników niepełnosprawnych pod kontrolą instruktora. Zajmujemy się także konfekcjonowaniem obejm do haków rynnowych oraz wykonujemy usługę nawijania żyłki do podkaszarek ogrodowych.

 

SIEDZIBA ZAZ Nr 1

ul. Armii Krajowej 3

38-400 Krosno

Kontakt telefoniczny
506 316 022

 

Dowiedz się więcej


 

Dział porządkowy

 Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach porządkowych na cmentarzach, porządkowaniu grobów, ulic, dbaniu o miejskie zieleńce, sprzątaniu oraz myciu pomników. Jesteśmy gotowi na realizację zleceń dla Państwa.

 

SIEDZIBA ZAZ Nr 1

ul. Armii Krajowej 3

38-400 Krosno

Kontakt telefoniczny
506 316 022

 

Dowiedz się więcej


 

Pralnia

Oferujemy profesjonalną realizację zleceń w zakresie usług pralniczych dla hoteli, zajazdów, restauracji oraz klientów indywidualnych. Dzięki regularnemu treningowi umiejętności i sprawnej organizacji pracy jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia na wysokim poziomie i zawsze na czas.

 

PRALNIA WODNA

Budynek Hotelu Nafta Krosno

38-400 Krosno, ul. Lwowska 21

Kontakt telefoniczny
506 315 867

 

Dowiedz się więcej


 

Rękodzieło

W siedzibie ZAZ nr 1 osoby z niepełnosprawnością produkują elementy rękodzieła artystycznego: kartki okolicznościowe, skrzaty, upominki na różne okazje, świece, dekoracje, wianki a także maseczki wielokrotnego użytku i wiele wiele innych.

 

Rękodzieło można nabyć w:

Cukierni "na polance"

oraz w siedzibie ZAZ nr 1

Kontakt telefoniczny
506 316 022

 

Dowiedz się więcej


 

Co u nas słychać?

  • Nabór kandydatów do projektu "MŁODY PRZEDSIĘBIORCA" 2021-11-30

    PODKARPACKA IZBA GOSPODARCZA OGŁASZA II  NABÓR KANDYDATÓW DO PROJEKTU "MŁODY PRZEDSIĘBIORCA" prowadzony w dniach: 23.11.2021 - 10.12.2021.   Projekt skierowany jest do osób biernych zawodowo: w wieku 18-29 lat, mieszkających lub uczących się na terenie województwa podkarpackiego, które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020 r.  ...

  • ZAZ w Nowym Roku!! 2021-01-11

    Witamy serdecznie w Nowym Roku i składamy serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, a przede wszystkim dużo dużo zdrowia! U nas w ostatnim czasie trochę się zmieniło, jednak pomimo obecnej sytuacji i epidemii wcale nie zamierzamy zwalniać tempa!...